Všetky služby portálu SMSBOX.SK sú chránené bezpečnostným certifikátom a sú dostupné výlučne cez zabepečené pripojenie HTTPS. Prostredníctvom platobnej brány TrustPay môžete za naše služby zaplatiť svojim internet bankingom, ktorý máte zriadený k bežnému účtu. Platba prebehne online a kredit Vám navýšime okamžite.
Najkrajšie vianočné SMS
8. 11. 2013
Zníženie cien SMS
Odteraz posielajte SMS ešte výhodnejšie! Znížili sme pre Vás ceny SMS do Rakúska (+43) a Maďarska (+36). Viac informácií nájdete v našom prehľadnom cenníku.
13. 6. 2013
Nová verzia API

Od dnešného dňa máte k dispozícii API v3.0. Pridali sme nasledovné novinky:

  • Webovú službu HTTP POST
  • Knižnicu funkcií pre jazyk PHP

Odteraz je odosielanie SMS priamo z PHP e-shopov hračkou.


9. 3. 2013
SMS šablóny
Zjednodušte si posielanie často sa opakujúcich SMS pomocou SMS šablón. Po prihlásení na svoj účet ich nájdete v menu MÔJ SMSBOX -> SMS Šablóny.
14. 12. 2012
Online platby
Od dnešného dňa môžete kredit zakúpiť rýchlo a bezpečne pomocou online platobnej brány TrustPay. Vašu platbu zaregistrujeme okamžite a vy už o pár sekúnd po platbe budete môcť využívať naplno všetky naše služby. Pred zadaním platby si prosím skontrolujte, či je Vaša banka na zozname podporovaných bánk.

15. 7. 2012
Orange SK, T-Mobile SK, O2 SK
  • Garantované spojenie do siete slovenských mobilných operátorov
  • Rýchle a spoľahlivé doručenie Vašich SMS
  • Nízke ceny
  • Možnosť používať alfanumerických odosielateľov

Najkrajšie vianočné SMS

Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu v novom roku praje ...
Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia ...
Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok. Želám ti veselé Vianoce a šťastný nový rok.
Nech sa všetky starosti zrušia, nech vládne pokoj v dušiach. Čo bolelo, nech prebolí, čo tešilo, nech sa zdvojí, aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku!
Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska.Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.
Na Vianoce,keď svet stíchne,nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj,radosť,posilu,nielen v túto svätú chvíľu,ale taktiež v novom roku,nech vás vedie v každom kroku.
Tak ako za oknom sniežik padá,nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá.Zabudni na všetky starosti a preži Vianoce v šťastí a radosti.Šťastné sviatky praje…
Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianim.
Keď ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa do neba, niekde tam som ja a myslím na teba. ŠŤASTNY NOVÝ ROK ŽELÁ ...
Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka.
Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré a šťastný Nový rok!
Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do nového roku je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.
Mrazivé ticho,všade biely sneh,konečne pokoj,nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, ked stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca veselé Vianoce.
Nech tichá hudba veselosti Vám počas celých Vianoc znie, nech Nový rok 2013 Vám šťastie a lásku prinesie! Pokojné sviatky vianočné praje ...
Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianove a šťastný nový rok.
Radosť a šťastie, krásu a nehu, nech Ti prinesie vianočný sen. Posielam Ti ho po vločkách, zachyť ho v dlaniach v ten zázračný deň.
Kvapku smoly,lyžičku hrdosti,hrnček radosti,kotlík úspechu,jazierko peňazí,more šťastia,oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti v roku 2013 praje ...
Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti prajem ja.
Dnes je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti želá …
V jasličkách na slame, schúlený je tíško, my ho už poznáme, to je náš Ježiško. Krásne vianoce praje ...
12345678