Často posielam SMS s rovnakým textom. Môžem si vytvoriť šablóny?

Áno, šablóny SMS sú štandardnou súčasťou Web SMS.


Aký odosielateľ sa zobrazí príjemcovi SMS?

Náš systém Vám umožňuje použiť priamo svoje meno, alebo názov svojej firmy ako odosielateľa správy. Nemusíte sa obávať, že Vaša správa príde z nejakého skráteného záhadného čísla. Jediným obmedzením je, že tento identifikátor môže mať maximálne 11 znakov.

Po registrácii získate automaticky identifikátor SMSBOX.SK. Vy sami si môžete zadefinovať ľubovoľné množstvo odosielateľov a lubovoľne ich využívať. Podmienkou je, aby takýto odosielateľ nebol vulgárny ani urážlivý a bol v súlade s s Čl. IV Obchodných podmienok.


Ako sa dozviem, či bola správa doručená adresátovi?

Náš systém automaticky spracováva doručenky a túto informáciu máte k dispozícii okamžite po doručení správy. Informáciu o doručení si môžete pozrieť

  • priamo na webe v Prehľade odoslaných SMS,
  • cez API,
  • vo výpise odoslaných SMS.

Mám k dispozícii podrobné výpisy odoslaných SMS?

Áno, samozrejme. Za túto maličkosť si neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. A naviac, sami si môžete určiť parametre generovaného prehľadu a výsledný formát súboru (TXT, CSV, XML,...).
Po prihlásení kliknite na tlačidlo Prehľad všetkých odoslaných SMS "Prehľad všetkých odoslaných SMS."


Zabudol som heslo, nemôžem sa prihlásiť.

Nevadí, tento problém je ľahko riešiteľný. V prihlasovacom formulári kliknite na link "Zabudol si heslo?", zadajte svoje prihlasovacie meno a bezpečnostný kód zobrazený na obrázku a kliknite na tlačidlo "Odoslať". Na Vašu registračnú e-mailovú adresu Vám obratom zašleme správu s podrobným návodom, ako ďalej postupovať.


Stránka 1 2